Промена распореда добијања потписа из клиничке биохемије

Одлуком Деканског колегијума, понедељак, 8. 1. 2024. је нерадан дан. Студенти II групе могу донети индексе за потпис у вежбаонице биохемије било који дан од уторка 9.1.  до петка 12.1. 2024.  Молимо вас да на индексу означите која сте група ради лакше провере евиденције.

Студенти осталих група индексе доносе према следећем распореду:

Уторак: група III, индексе потписује доц. др Анђелка Исаковић

Среда: група IV, индексе потписује доц. др Весна Ћорић

Четвртак: група V, индексе потписује проф. др Александра Исаковић

Петак: група I, индексе потписује доц. др Татјана Николић

Молимо вас да индекси буду попуњени: Клиничка биохемија, 15 часова предавања, 15 часова вежби.

Индексе можете донети до 12 часва у вежбаонице биохемије на Хистофизиолошком институту (када предате индекс нагласите да је за потпис из Клиничке биохемије) и покупити их истог дана од 13-14 часова.

Уколико долазите по потпис у термину друге групе, молимо вас да на индексу назначите која сте група ради лакше провере евиденције вашег присуства.

Индекс не морате донети, нити преузети лично.

За студенте који не стекну право на потпис до петка, 12. 1. 2024. биће организован накнади термин за потписивање, у понедељак, 15. 1. 2023. од 10-11 часова у вежбаоницама биохемије.

Катедра клиничке биохемије